Świąteczny Konkurs Piosenki Angielskiej
Wpisany przez Grzegorz Czyż

ŚWIĄTECZNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

- OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Dnia 20 grudnia 2016r. w naszej szkole odbył się Świąteczny Konkurs Piosenki Angielskiej. Uczestnicy zaprezentowali repertuar o tematyce zimowo - świątecznej, zaskakując pomysłowymi strojami, choreografią i wieloma niespodziankami - były gwiazdki, śnieżynki, słodkości i wspaniała atmosfera. Oceny występów dokonało Jury, w skład którego weszli nauczyciele języka angielskiego. Widownia, jak zwykle, także miała możliwość wyrażenia swojej opinii – długość trwania oklasków była mierzona i w ten sposób wyłonienizostali "Ulubieńcy Publiczności". Konkurs dostarczył wspaniałych wrażeń. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy widowni za entuzjazm i wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu - 1 czerwca 2017r!

Soliści:

Miejsce I – Paweł Kutyła z klasy III D

Wyróżnienie - Łucja Obrusik z klasy II A

Nagroda Publiczności – Zuzanna Ślusarek z klasy ID

Zespoły:

Miejsce I – Zespół z klasy III D

Wyróżnienie – Zespół z klasy I A

Nagroda Publiczności - Zespół z klasy III D i Zespół z klasy III F

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.