KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ – OGŁOSZENIE WYNIKÓW
Wpisany przez Grzegorz Czyż

Dnia 7 czerwca 2016r. w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Angielskiej.

W konkursie wzięli udział wszyscy chętni uczniowie, którzy lubią śpiewać i chcieli zaprezentować swój talent na scenie. Oceny występów dokonało Jury, w skład którego weszli nauczyciele języka angielskiego. Widownia również miała możliwość wyrażenia swojej opinii – długość trwania oklasków była mierzona i w ten sposób wyłonieni zostali 'Ulubieńcy Publiczności'. Konkurs, jak co roku, dostarczył wspaniałych wrażeń. Uczestnicy bardzo starannie przygotowali swoje występy – zadbali o profesjonalny podkład muzyczny, stroje, a nawet choreografię. Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się odkryć nowe talenty. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólną zabawę!

Soliści:

Miejsce I ex aequo Paweł Kutyła z klasy II D

Łucja Obrusik z klasy I A

Miejsce II – Kamila Piekarczyk z klasy II D

Duety i zespoły:

Miejsce I – zespół 'Blok Ekipa' z klasy III A

Miejsce II – zespół 'Crazy' z klasy II B

Miejsce III – zespół z klasy I C

„Ulubieńcy Publiczności”:

Paweł Kutyła z klasy II D

Zespół 'Blok Ekipa' z klasy III A

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.