Światowy Tydzień Zwierząt

Od 3-8 października odbędzie się w Nowym Targu kolejna edycja Światowego Tygodnia Zwierząt.

W związku z tą akcją w mieście przygotowano wiele atrakcji - szczegóły na plakatach.
Dodatkowo zorganizowana została zbiórka karmy dla zwierząt oraz używanych akcesoriów zwierzęcych takich jak: smycze, obroże, szelki, szczotki, koce, legowiska, miski, zabawki itp. W związku z tym nasza szkoła postanowiła czynnie włączyć się do tej akcji z nadzieją że uczniowie naszego Gimnazjum w miarę swoich możliwości zechcą wesprzeć potrzebujące zwierzaki. Zbiórka będzie prowadzona w naszej szkole przez Samorząd Szkolny od poniedziałku (29.10.2014) do piątku (05.10.2014) w salach 58, 59, 61 oraz w pokoju nauczycielskim.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!