ZPB

Zadowolony Konsument

Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
Wpisany przez Lucjan Klocek

W czwartek 30 listopada 2017 r. w naszej szkole odbędą się spotkania z rodzicami.

Wszystkich rodziców zapraszamy na godz. 17.00.

Egzamin próbny dla klas III
Wpisany przez Lucjan Klocek

Informujemy że próbny egzamin gimnazjalny dla uczniów klas III odbędzie się w dniach 27, 28 listopada oraz 01 grudnia 2017 r.

Kampania "19 Dni przeciw przemocy"
Wpisany przez mgr Weronika Pacyga

W dniach od 1 listopada do 19 listopada 2017 r. nasze Gimnazjum brało udział w międzynarodowej kampanii „19 dni  przeciw przemocy wobec dzieci”, zorganizowanej przez fundację „Szczęśliwe jutro”. Uczniowie brali udział w różnych zajęciach profilaktycznych. We wszystkich klasach II i III zostały przeprowadzone godziny wychowawcze nt „ Złość, agresja, przemoc”, „Jak sobie radzić z przemocą i agresją w naszej szkole”.  Pięć osób z klasy III d przygotowało gazetkę szkolną  nt. „Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia”. W klasach II funkcjonariusze policji p. Dorota  Garbacz i p. Rafał Skrobot przeprowadzili zajęcia dot. cyberprzemocy. Przedstawiciele  klas II i III (9 osób) zostali wytypowani do udziału  w międzyszkolnych zajęciach sportowych i plastycznych „Mówimy stop przemocy, gramy Fair play” prowadzonych przez CF Podhale.  Pani dyrektor i pani pedagog wzięły udział w spotkaniu „Tylko przez współpracę możemy faktycznie pomagać”, mającym na celu pogłębienie współpracy między instytucjami pracującymi na rzecz dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Gminę Nowy Targ.

W dniu 16.11.2017 w MOK odbyło się podsumowujące spotkanie wszystkich
szkół biorących udział  w kampanii, prezentacja przygotowanych materiałów oraz projekcja filmów nakręconych przez wybrane szkoły.

Prośba do rodziców o wypełnienie ankiety
Wpisany przez v-ce Dyrektor mgr Urszula Sięka

Zwracamy się z prośbą wypełnienie ankiety dotyczącej opieki zdrowotnej dzieci i młodziezy.Ankieta znajduje się na stronie NIK-u pod adresem :

Link aktywny po kliknięciu.

Wywiadówka
Wpisany przez v-ce Dyrektor mgr Urszula Sięka

Informujemy, że pierwsze, w roku szkolnym 2017/2018, zebrania z rodzicami odbędą się 14.09.2017 ( czwartek ) o godzinie 18.00

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>