LogowanieBIP


Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
Wywiadówki
Wpisany przez Grzegorz Czyż   

Zawiadamiamy, że w dniu 3 grudnia 2015r. o godz. 17:00 odbędą się w naszej szkole spotkania rodziców z nauczycielami klas. Szczegółowy harmonogram będzie dostępny w dniu zebrań.

Jednocześnie informujemy rodziców o możliwości wypełnienia ankiet dotyczących pracy szkoły. Ankiety można wypełnić on-line lub w formie papierowej, którą można otrzymać od dyrektora gimnazjum.

 

 
WOLONTARIAT
Wpisany przez mgr Alicja Bryniarska   

10 listopada br. wolontariusze naszego gimnazjum udali się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej w Zaskalu. Takie odwiedziny to już właściwie tradycja - kilka razy w roku uczniowie starają się uprzyjemnić czas Pensjonariuszom wspólną rozmową, śpiewem, słodkim poczęstunkiem. Tym razem młodziez przygotowała "grę planszową" z wykorzystaniem krzyżówki, kalamburów i różnych zagadek. Wszyscy świetnie się bawili!

 
Akademia z okazji Święta Niepodległości
Wpisany przez Grzegorz Czyż   

W dniu 13 listopada 2015 roku odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Był to spektakl słowno-muzyczny zatytułowany "Jaki jest wolności smak" inspirowany piosenką zespołu Kombi Łosowski o tym samym tytule. Poprzez scenki uczniowie pokazali "jaki był wolności smak" kiedyś, a jaki jest teraz, z jakimi problemami borykali się nasi przodkowie, a jak my dzisiaj pojmujemy wolność. Narodowe Święto Niepodległości to dzień ważny dla każdego Polaka, dzień, który przypomina nam jak ważna jest wolność i jak dużo jej zawdzięczamy. Znajdźmy w nim czas na refleksję nad tym co było kiedyś, i nad tym co jest teraz. Przez pamięć o przeszłych pokoleniach zmieniajmy naszą rzeczywistość na lepszą i starajmy się doceniać wolność we wszystkich jej aspektach.

Przedstawienie było przygotowane przez klasy 3b i 2f pod opieką pani mgr Moniki Gołdyn i pani mgr Beaty Pawłowskiej. Specjalne podziękowania dla pana mgr Zbigniewa Fila za oprawę muzyczną i pomoc w realizacji.

 
Młodzi głosują - wybory parlamentarne 2015
Wpisany przez mgr Marek Bocheński   

19 października odbył się finał programu,, Młodzi głosują'', czyli wybory parlamentarne w szkołach w całej Polsce. Do programu zgłosiła się również nasza szkoła podobnie jak 1613 gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Szkolne wybory są w całości organizowane przez ponad 4 tysiące uczniów i uczennic zaangażowanych w projekt. W naszej szkole brało w nim udział 238 uczniów z klas drugich i trzecich.

Więcej…
 
XVI Kwesta Nowotarska
Wpisany przez Grzegorz Czyż   

W dniu 1 listopada, członkowie Samorządu Szkolnego, pod opieką pani Ewy Borowicz i pana Bartłomieja Gotkiewicza, brali udział w XVI Kweście Nowotarskiej na cmentarzu miejskim. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na renowację zabytkowych nagrobków, będących perłami cmentarnej architektury.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 61