ZPB

Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
ARCHIPELAG SKARBÓW
Wpisany przez Grzegorz Czyż

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 1 - 2 MARCA 2017R. ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY NASZEJ SZKOŁY (KLAS II) W RAMACH PROGRAMU

"ARCHIPELAG SKARBÓW ®"

Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
Wpisany przez Grzegorz Czyż

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu

28 LUTEGO 2017 ROKU

od 1000 do 1400

W trakcie tej imprezy młodzież może zapoznać się z różnymi ofertami edukacyjnymi i profilami kształcenia w tej placówce. Prezentacja będzie połączona z dodatkowymi atrakcjami i degustacją potraw.

Jednocześnie dyrekcja Gimnazjum nr 2 informuje, że wyjścia do szkoły odbywają się indywidualnie (nie ma wyjść klasowych).

Dni Otwarte w "Goszczyńskim"
Wpisany przez Grzegorz Czyż

Dyrekcja I Liceum Ogółnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowy Targu serdecznie zaprasza uczniów naszego gimnazjum na:

DNI OTWARTE organizowane w terminach:

27 lutego w godz. 1200 - 1500

21 marca w godz. 1000 - 1500

25 kwietnia w godz. 1100 - 1600

Jednocześnie dyrekcja Gimnazjum nr 2 informuje, że wyjścia do Liceum im. Goszczyńskiego odbywają się indywidualnie (nie ma wyjść klasowych).

SERCE DLA HOSPICJUM
Wpisany przez mgr Alicja Bryniarska

W sobotę, tj, 12 lutego br. na nowotarskim rynku odbyła się akcja, wspierająca działanie MAŁOPOLSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI pod hasłem "SERCE DLA HOSPICJUM". Nasi gimnazjaliści wspólnie z wolontariuszami z I LO oraz z uczniami ZSZ przy Cechu Rzemiosł Różnych rozprowadzali papierowe serduszka wykonane metodą origami, zachęcając w ten sposób mieszkańców Nowego Targu do przekazania 1% na rzecz hospicjum w Krakowie. O akcji napisali także na podhale.24  - http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/49308/Wez_serce_i_okaz_serce_zdjecia.html

Kolędnicy Misyjni
Wpisany przez mgr Alicja Bryniarska

W dniu 21 stycznia nasza szkoła gościła kilkuset uczniów w ramach Archidiecezjalnego Spotkania Kolędników Misyjnych, którzy mogli posilić się w kuchni misjonarza oraz wziąć udział w różnych zabawach misyjnych.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>