ZPB

Zadowolony Konsument

Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
Wpisany przez Grzegorz Czyż

Informujemy, że 10 kwietnia 2017r. o godz. 1700 odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami i nauczycielami naszej szkoły. Harmonogram sal będzie wywieszony na drzwiach wejściowych w dniu wywiadówki.

Serdecznie zapraszamy!!

STRAJK PRACOWNIKÓW OŚWIATY
Wpisany przez Pracownicy Gimnazjum nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego

Drodzy rodzice!

Na 31 marca 2017 r. Związek Nauczycielstwa Polskiego wyznaczył datę strajku pracowników Oświaty. Zdajemy sobie sprawę z utrudnień, jakie powoduje strajk. Wierzymy, że zarówno Państwo, jak i Wasze dzieci ze zrozumieniem podejdziecie do zaistniałej sytuacji. Chcemy, abyście wiedzieli, że w tym dniu będziemy protestować w naszym wspólnym interesie. Pragniemy, aby głos pracowników oświaty był wreszcie poważnie traktowany przez ministerstwo. Dziękujemy też za wsparcie naszych dotychczasowych działań.

Zgodnie z planami MEN za dwa lata obecni szóstoklasiści i uczniowie pierwszych klas gimnazjum będą równocześnie zdawać do tych samych szkół średnich. Miejsc nie przybędzie - dzieci będzie dwa razy więcej. W imię czego, ponad 720 tys. obecnych szóstoklasistów i uczniów klas pierwszych gimnazjum ma ze sobą konkurować o te same miejsca w szkołach? W szkołach średnich, które w dużej mierze decydują o wyborze studiów, zawodu, o przysz łych wyborach życiowych. Chcemy dla nich równego dostępu do szkół średnich, na takich samych zasadach, z takimi samymi szansami, jakie mają wszystkie inne roczniki.

Tylko wspólne działanie rodziców i środowiska nauczycielskiego może doprowadzić do pozytywych zmian w systemie edukacji. Bądźmy więc razem 31 marca i pokażmy wszystkim, że działamy razem. Jeśli mają Państwo możliwość zapewnienia Waszemu dziecku opieki w tym dniu, bardzo o to prosimy.

ARCHIPELAG SKARBÓW
Wpisany przez Grzegorz Czyż

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 1 - 2 MARCA 2017R. ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY NASZEJ SZKOŁY (KLAS II) W RAMACH PROGRAMU

"ARCHIPELAG SKARBÓW ®"

Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
Wpisany przez Grzegorz Czyż

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu

28 LUTEGO 2017 ROKU

od 1000 do 1400

W trakcie tej imprezy młodzież może zapoznać się z różnymi ofertami edukacyjnymi i profilami kształcenia w tej placówce. Prezentacja będzie połączona z dodatkowymi atrakcjami i degustacją potraw.

Jednocześnie dyrekcja Gimnazjum nr 2 informuje, że wyjścia do szkoły odbywają się indywidualnie (nie ma wyjść klasowych).

Dni Otwarte w "Goszczyńskim"
Wpisany przez Grzegorz Czyż

Dyrekcja I Liceum Ogółnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowy Targu serdecznie zaprasza uczniów naszego gimnazjum na:

DNI OTWARTE organizowane w terminach:

27 lutego w godz. 1200 - 1500

21 marca w godz. 1000 - 1500

25 kwietnia w godz. 1100 - 1600

Jednocześnie dyrekcja Gimnazjum nr 2 informuje, że wyjścia do Liceum im. Goszczyńskiego odbywają się indywidualnie (nie ma wyjść klasowych).

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>