Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
"Zachowaj Trzeźwy Umysł"
Wpisany przez Grzegorz Czyż

Dnia 13 października o godz. 14:00 w Urzędzie Miasta Nowy Targ odbyło się uroczyste wręczenie przez Władze Miasta nagród za udział w kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły: Ksenia Olcoń, Dominika Fiedor i Magdalena Kucińska. Dziewczętom składamy serdeczne gratulacje.

Wpisany przez mgr Alicja Bryniarska

"Nauczyciele i uczniowie to dwie uzupełniające się zmienne: żadna nie byłaby tym, czym jest, bez obecności tej drugiej" - to motto tegorocznych uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Prezentem dla wszystkich pracowników szkoły były nie tylko serdeczne życzenia, ale także program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy III b oraz II c.

Wyniki wyborów Samorządu Szkolnego
Wpisany przez Samorząd Szkolny

Informujemy że w dniu 19.09.2014 przeprowadzone zostały wybory Zarządu Samorządu Szkolnego. Przewodniczącą została Natalia Jałoszyńska (kl. III B), zastępcą przewodniczącej została Ola Bartosz (kl. III C), sekretarzem została Weronika Słota (kl. III E). Wszystkim wybranym gratulujemy!

PRZYJAŹNI NATURZE
Wpisany przez mgr Alicja Bryniarska

Kilka dni temu uczniowie klasy Id oraz IIc wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Szczawnicy-Jaworek, aby stamtąd przejść przepięnym szlakiem wąwozu Homole. W czasie wędrówki mogli podziwiać niezwykłe kaskady, które tworzy potok Kamionka, malownicze, wapienne skałki oraz bogatą florę.

Światowy Tydzień Zwierząt
Wpisany przez Samorząd Szkolny

Od 3-8 października odbędzie się w Nowym Targu kolejna edycja Światowego Tygodnia Zwierząt.

W związku z tą akcją w mieście przygotowano wiele atrakcji - szczegóły na plakatach.
Dodatkowo zorganizowana została zbiórka karmy dla zwierząt oraz używanych akcesoriów zwierzęcych takich jak: smycze, obroże, szelki, szczotki, koce, legowiska, miski, zabawki itp. W związku z tym nasza szkoła postanowiła czynnie włączyć się do tej akcji z nadzieją że uczniowie naszego Gimnazjum w miarę swoich możliwości zechcą wesprzeć potrzebujące zwierzaki. Zbiórka będzie prowadzona w naszej szkole przez Samorząd Szkolny od poniedziałku (29.10.2014) do piątku (05.10.2014) w salach 58, 59, 61 oraz w pokoju nauczycielskim.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>