Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015
Wpisany przez Dyrekcja szkoły

Organizacja rozpoczęcia Roku Szkolnego 2014/2015 w Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu:

900 - Msza Św. w Kościele NSPJ w Nowym Targu,

1000 - spotkanie uczniów klas II i III z wychowawcami w klasach,

1000 - spotkanie uczniów klas I z dyrektorem szkoły (korytarz na parterze), przedstawienie wychowawców, przejście do sal lekcyjnych.

Posiedzenie Rady Pedagogicznej
Wpisany przez Dyrekcja szkoły

Informujemy, że posiedzenie Rady Pedagogicznej Gimnazjum nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się 28 sierpnia 2014 r. (czwartek) o godzinie 1400

Giełda podręczników
Wpisany przez Samorząd szkolny

Informujemy, że do końca tygodnia w sali 38 można sprzedać i kupić używane podręczniki do gimnazjum. Wszystkich zainteresowanych sprzedażą prosimy o przynoszenie wycenionych podręczników wraz z danymi kontaktowymi (nr telefonu, e - mail).

Wykaz podręczników szkolnych na rok 2014/2015
Wpisany przez mgr Urszula Sięka

Informujemy, że można juz pobrać wykaz podręczników dla klas I - III gimnazjum. Plik do pobrania w serwisie: PLIKI DO POBRANIA - WYKAZY I DOKUMENTY SZKOLNE lub TUTAJ

Wyniki szkolnego konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych