LogowanieBIP


Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
Dyskoteka Szkolna
Wpisany przez Bartek Wiśniowski   

 
"Zachowaj Trzeźwy Umysł"
Wpisany przez Grzegorz Czyż   

Dnia 13 października o godz. 14:00 w Urzędzie Miasta Nowy Targ odbyło się uroczyste wręczenie przez Władze Miasta nagród za udział w kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły: Ksenia Olcoń, Dominika Fiedor i Magdalena Kucińska. Dziewczętom składamy serdeczne gratulacje.

 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Wpisany przez mgr Alicja Bryniarska   

"Nauczyciele i uczniowie to dwie uzupełniające się zmienne: żadna nie byłaby tym, czym jest, bez obecności tej drugiej" - to motto tegorocznych uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Prezentem dla wszystkich pracowników szkoły były nie tylko serdeczne życzenia, ale także program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy III b oraz II c.

 
Wyniki wyborów Samorządu Szkolnego
Wpisany przez Samorząd Szkolny   

Informujemy że w dniu 19.09.2014 przeprowadzone zostały wybory Zarządu Samorządu Szkolnego. Przewodniczącą została Natalia Jałoszyńska (kl. III B), zastępcą przewodniczącej została Ola Bartosz (kl. III C), sekretarzem została Weronika Słota (kl. III E). Wszystkim wybranym gratulujemy!

 
PRZYJAŹNI NATURZE
Wpisany przez mgr Alicja Bryniarska   

Kilka dni temu uczniowie klasy Id oraz IIc wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Szczawnicy-Jaworek, aby stamtąd przejść przepięnym szlakiem wąwozu Homole. W czasie wędrówki mogli podziwiać niezwykłe kaskady, które tworzy potok Kamionka, malownicze, wapienne skałki oraz bogatą florę.

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 53