LogowanieBIP

ZPB

Zadowolony Konsument


Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
WOLONTARIAT RUSZYŁ PEŁNĄ PARĄ :)
Wpisany przez mgr Alicja Bryniarska   

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od przygotowania akcji "Odrobina słodkości-za serce pełne dobroci i miłości", z której dochód przeznaczyliśmy na Szlachetną Paczkę. 
Kolejne przedsięwzięcie to "Kup pan szczotkę". Na nasz apel odpowiedziało wielu uczniów i nauczycieli :) Zebraliśmy 11 kg szczoteczek i past do zębów, które zostaly przekazane dzieciom w Kamerunie! 
13 października to słodki dzień w gimnazjum! Na przerwach można było wesprzeć finansowo leczenie nastoletniego Maksyma, kupując pyszne wypieki przygotowane przez gimnazjalistów.
Wolonatriusze jednak nie tylko pracują, ale także się bawią, np. spędzając czas przy ognisku :)


 
WAŻNE INFORMACJE DLA TRZECIOKLASISTÓW
Wpisany przez Grzegorz Czyż   

DRODZY TRZECIOKLASIŚCI!! WAŻNE !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LEKTURY!!

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 9 września 2016 r. w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2016/2017

 
Zebrania z rodzicami.
Wpisany przez Dyrekcja szkoły   

Informujemy, że 15 września 2016r. o godzinie 1700 w budynku Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu odbedą się spotkania rodziców z wychowawcami. Ze względu na charakter omawiamych spraw prosimy rodziców o przybycie.

 
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017
Wpisany przez Dyrekcja szkoły   

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się

1 września 2016r.

Godzina 900 - Msza Św. w Kościele NSPJ w Nowym Targu

Godzina 1000 - Klasy II i III - spotkanie z wychowawcami w klasach wg harmonogramu

Klasy I - otwarcie roku szkolnego - sala gimnastyczna, następnie przejście wraz z wychowawcami do wyznaczonych klas - wg harmonogramu

 
KONKURS "ODDAL TO"
Wpisany przez Grzegorz Czyż   

KONKURS pt „ODDAL TO”

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Nowym Targu informuje, że 31 maja i 1 czerwca 2016 r. został ogłoszony konkurs Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Polskiego Towarzystwa Higienicznego pt „Oddal to”.
Konkurs poświęcony jest zainteresowaniom opinii publicznej, szczególnie młodzieży, dotyczy  szeroko rozumianej profilaktyki uzależnień, chorób, promocji zdrowego stylu życia i edukacji prozdrowotnej.
Zachęcamy do robienia zdjęć w trakcie trwania wakacji,  które umożliwią stworzenie pracy zbiorowej (kolaż, infografikę, plakaty, animacje). Termin składania prac został ustalony na koniec września.

Szczegóły:

Konkurs „Oddal to” przeznaczona jest dla gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do wygrania nagrody dla szkół o łącznej wartości 20 000 zł!! Zasady są proste:
1. Uczniowie robią zdjęcia za pomocą aplikacji Oddal to;
(Którą można pobrać na stronach: sklepu Google play lub App Store),
2. Następnie ze zdjęć, klasa czy nawet cała szkoła, przygotowuje pracę wykorzystującą zrobione przez uczniów zdjęcia (np. kolaż, infografika, plakat);
3. Pracę, zapisaną na nośniku cyfrowym, przesyłacie na adres Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
Konkurs dla szkół jest dłuższy! Prace zbiorowe można wysyłać, aż do 30 września, tak aby wszyscy zdążyli przygotować propozycje pokazujące, że to co niezdrowe należy oddalić!

http://gis.gov.pl/o-nas/aktualnosci/369-oddal

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 69