Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
Giełda podręczników
Wpisany przez Samorząd szkolny

Informujemy, że do końca tygodnia w sali 38 można sprzedać i kupić używane podręczniki do gimnazjum. Wszystkich zainteresowanych sprzedażą prosimy o przynoszenie wycenionych podręczników wraz z danymi kontaktowymi (nr telefonu, e - mail).

Wykaz podręczników szkolnych na rok 2014/2015
Wpisany przez mgr Urszula Sięka

Informujemy, że można juz pobrać wykaz podręczników dla klas I - III gimnazjum. Plik do pobrania w serwisie: PLIKI DO POBRANIA - WYKAZY I DOKUMENTY SZKOLNE lub TUTAJ

Wyniki szkolnego konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych
Wpisany przez Bartek Wiśniowski

2 czerwca odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. A oto wyniki tego konkursu:

I miejsce - Konrad Giżycki kl. IIIe

II miejsce - Ksenia Olcoń kl. IIa

III miejsce - Hugo Czerwiński kl. I d

Gimpress już jest!
Wpisany przez Bartek Wiśniowski

Informujemy, że został wydany szósty w tym roku szkolnym numer gazetki szkolnej "GIMPRESS". Zapraszamy do czytania.
Gazetka  do pobrania w menu Gazetka GIMPRESS, TUTAJ lub TUTAJ

MARSZ NADZIEI
Wpisany przez mgr Alicja Bryniarska

"DZIŚ PRZEZ NOWY TARG IDZIEMY I NADZIEJĘ WAM NIESIEMY" - takie hasło przyświecało naszym gimnazjalistom, którzy 13 maja wzięłli udział w ŻONKILOWYM MARSZU NADZIEI, propagując w ten sposób ideę niesienia pomocy ludziom chorym i cierpiącym.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>